![]() wysoki stan |
![]() wysoki stan |
![]() wysoki stan |
![]() niski stan |
A |
B |
AB |
O |
![]() niski stan |
![]() niski stan |
![]() wystarczający stan |
![]() bardzo niski stan |
A |
B |
AB |
O |

.png)
Wczoraj, podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej Wrocławia w ramach obchodów Święta Wrocławia, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zostało uhonorowane Nagrodą Wrocławia.
Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie Uchwały nr XXX/773/26 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 23 kwietnia 2026 r. w sprawie przyznania „Nagrody Wrocławia”.
Nagroda stanowi dla nas ważny wyraz uznania dla wieloletniej działalności na rzecz systemu krwiodawstwa i krwiolecznictwa oraz codziennej pracy całego zespołu RCKiK.
Jest również szczególnym podkreśleniem roli Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich instytucji i partnerów wspierających naszą misję ratowania zdrowia i życia pacjentów.
Dziękujemy za zaufanie i współpracę.
Fotografie: materiały prasowe /Wroclife.pl

.png)


