Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter

25.06.2026 » RCKiK we Wrocławiu uhonorowane Nagrodą Wrocławia

Wczoraj, podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej Wrocławia w ramach obchodów Święta Wrocławia, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zostało uhonorowane Nagrodą Wrocławia.

Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie Uchwały nr XXX/773/26 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 23 kwietnia 2026 r. w sprawie przyznania „Nagrody Wrocławia”.

Nagroda stanowi dla nas ważny wyraz uznania dla wieloletniej działalności na rzecz systemu krwiodawstwa i krwiolecznictwa oraz codziennej pracy całego zespołu RCKiK.

Jest również szczególnym podkreśleniem roli Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich instytucji i partnerów wspierających naszą misję ratowania zdrowia i życia pacjentów. 

Dziękujemy za zaufanie i współpracę.

Fotografie: materiały prasowe /Wroclife.pl

 

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026" finansowany przez Ministra Zdrowia.