Dostępność
youTube
FB
 • Przyjdź na akcję wyjazdową

  Przyjdź na akcję wyjazdową

 • Zostań krwiodawcą

  Zostań krwiodawcą

 • Oddaj krew

  Ja już oddałem krew, a Ty?

 • Droga dawcy

  Droga dawcy

 • Ambasador

  Ambasador

 • Droga krwi

  Droga krwi

Stan zapasu krwi RhD (+) plus

A RhD plus brakujący stan B RhD plus wysoki stan AB RhD plus wystarczający stan 0 RhD plus wysoki stan

Stan zapasu krwi RhD (-) minus

A RhD minus brakujący stan B RhD minus średni stan AB RhD minus brakujący stan 0 RhD minus brakujący stan

Konferencja »

Konferencje

18 czerwca 2015 roku odbędzie się bezpłatna Konferencja pt. "Nowoczesne technologie w krwiodawstwie i krwiolecznictwie". Zapraszamy diagnostów laboratoryjnych, lekarzy odpowiedzialnych za gospodarkę krwią w szpitalach, kierowników oraz pracowników banków krwi i pracowni immunologii transfuzjologicznej

Wyszukiwarka:

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa na wrocławskiej WampiriadzieW najbliższy poniedziałek 25 maja br. Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa organizowana przez Fundację PKO Banku Polskiego zawita do Wrocławia. Krew będzie można oddawać podczas wiosennej edycji Wampiriady na Uniwersytecie Wrocławskim w godzinach 9.00-13.00.

Każdy kto przyłączy się 25 maja br. i odda krew otrzyma upominki Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa. Zbiórka będzie prowadzona na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w budynku D przy ul. Uniwersyteckiej 7-10.

 

 

 

Wampiriada to ogólnopolska studencka zbiórka krwi organizowana dwa razy w roku w największych ośrodkach akademickich w kraju. Wiosenna edycja na Uniwersytecie Wrocławskim odbędzie się w dniach 25-28 maja br. Organizatorem jest Niezależne Zrzeszenie Studentów działające na uczelni.

PKO Bank Polski jako korporacja społecznie odpowiedzialna od lat angażuje się w pomoc potrzebującym. W tym kontekście szczególną rolę pełni organizowana od 2009 roku Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Przedsięwzięcie, którego partnerem jest Narodowe Centrum Krwi, a lokalnie Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, przyczynia się do popularyzacji idei krwiodawstwa.

Od samego początku do BAHK przyłączyło się ponad 7,2 tys. osób. Łącznie przekazano potrzebującym ponad 3,2 tysiące litrów tego bezcennego leku.

żródło: https://www.facebook.com/Krwiodawstwo


ApelBRAKUJE KRWI GRUP

ZAPRASZAMY DO ODDANIA !!!


Konkurs