Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Data od:
Data do:
Pobieranie w Pomieszczeniu
Pobieranie w Autobusie

Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
W Pomieszczeniu 2017-11-27 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
Ambulans 2017-11-27 12:00 - 16:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2017-11-28 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2017-11-29 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2017-11-30 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
Ambulans 2017-12-04 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2017-12-04 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2017-12-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2017-12-07 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2017-12-09 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2017-12-11 08:30 - 12:00 Rynek Bierutów
W Pomieszczeniu 2017-12-12 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2017-12-14 09:00 - 12:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
W Pomieszczeniu 2017-12-15 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2017-12-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2017-12-19 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2017-12-22 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2018-01-04 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2018-01-04 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2018-01-08 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2018-01-09 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-01-10 08:30 - 13:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2018-01-11 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
Ambulans 2018-01-13 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
Ambulans 2018-01-14 13:00 - 17:00 WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Oława RYNEK
Ambulans 2018-01-15 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2018-01-15 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-01-16 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2018-01-17 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2018-01-18 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2018-01-19 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2018-01-26 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2018-02-01 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2018-02-05 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-02-05 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-02-06 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-02-09 09:00 - 13:00 Liceum Ogólnokształcące Oława pl. Zamkowy 10
W Pomieszczeniu 2018-02-10 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2018-02-12 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-02-14 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-02-15 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2018-02-16 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2018-02-19 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-02-20 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2018-02-21 09:00 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
Ambulans 2018-02-23 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2018-03-01 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2018-03-01 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2018-03-06 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-03-06 08:30 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2018-03-07 08:30 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2018-03-08 08:30 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2018-03-09 08:30 - 13:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2018-03-12 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2018-03-13 11:30 - 15:30 PIJAFKA Uniwersytet Przyrodniczy (Centrum Naukowo-Dydaktyczne) Wrocław Grunwaldzka 24
W Pomieszczeniu 2018-03-13 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-03-14 11:30 - 15:30 PIJAFKA Uniwersytet Przyrodniczy (Centrum Naukowo-Dydaktyczne) Wrocław Grunwaldzka 24
W Pomieszczeniu 2018-03-15 11:30 - 15:30 PIJAFKA Kreślarnia PWR /T-16/ Wrocław Wittiga 4
W Pomieszczeniu 2018-03-15 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2018-03-16 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-03-19 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2018-03-19 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2018-03-20 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2018-03-21 12:30 - 16:30 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Szewce Strzeszowska 7
W Pomieszczeniu 2018-03-23 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2018-03-28 09:00 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2018-03-29 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2018-04-03 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2018-04-04 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-04-04 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-04-09 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2018-04-10 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2018-04-11 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
Ambulans 2018-04-12 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-04-14 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2018-04-17 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2018-04-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-04-18 09:00 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2018-04-20 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-04-21 11:00 - 16:00 MOTOKROPLA CH Magnolia Park Wrocław Legnicka 58
W Pomieszczeniu 2018-04-26 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
Ambulans 2018-04-27 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2018-05-04 09:00 - 12:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
W Pomieszczeniu 2018-05-08 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-05-10 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
Ambulans 2018-05-12 10:00 - 14:00 INTERMARCHE Oława Kutrowskiego 29c
W Pomieszczeniu 2018-05-14 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2018-05-15 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
W Pomieszczeniu 2018-05-16 09:00 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2018-05-16 09:00 - 13:00 Wampiriada UWR Wrocław Wrocław
Ambulans 2018-05-17 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2018-05-18 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-05-21 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2018-05-21 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2018-05-22 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2018-05-23 08:30 - 13:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2018-05-24 08:00 - 13:00 Akademia Wojsk Lądowych Wrocław Czajkowskiego 109
W Pomieszczeniu 2018-05-25 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2018-05-26 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
W Pomieszczeniu 2018-05-26 11:00 - 15:00 Smak i styl Nadolice Wielkie Wrocławska 64
W Pomieszczeniu 2018-05-28 08:30 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2018-05-29 08:30 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2018-05-30 08:30 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
Ambulans 2018-06-04 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-06-04 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-06-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-06-09 11:00 - 16:00 KRWIOBIEG Wrocław
Ambulans 2018-06-11 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-06-12 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2018-06-13 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2018-06-14 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2018-06-15 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2018-06-16 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2018-06-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-06-19 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2018-06-21 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
Ambulans 2018-06-29 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2018-07-03 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2018-07-05 09:00 - 12:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
Ambulans 2018-07-07 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
W Pomieszczeniu 2018-07-10 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-07-13 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2018-07-14 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2018-07-16 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2018-07-16 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2018-07-17 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2018-07-20 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2018-08-06 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-08-06 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-08-07 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-08-11 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2018-08-13 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-08-17 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-08-18 10:00 - 14:00 Parafia pw. NMP Matki Pocieszenia Oława pl. Św. M. M. Kolbe 1
Ambulans 2018-08-20 08:30 - 13:30 INTERMARCHE Oleśnica mjr. Henryka Sucharskiego 17
W Pomieszczeniu 2018-08-21 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2018-08-24 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2018-09-01 09:00 - 13:00 PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Oława Zaciszna 4
W Pomieszczeniu 2018-09-04 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-09-05 08:30 - 13:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2018-09-06 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
Ambulans 2018-09-08 10:00 - 14:00 Psie Pole Wrocław Rynek
W Pomieszczeniu 2018-09-10 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2018-09-10 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2018-09-13 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2018-09-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2018-09-18 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2018-09-19 09:00 - 12:00 ZS im. T. Kościuszki w Wołowie Wołów Kościuszki 27
W Pomieszczeniu 2018-09-21 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-09-22 12:00 - 16:00 Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia Wrocław Wyspa Słodowa
Ambulans 2018-09-26 12:30 - 16:30 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Szewce Strzeszowska 7
W Pomieszczeniu 2018-09-28 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2018-10-01 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-10-01 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-10-02 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2018-10-08 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-10-09 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-10-13 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2018-10-15 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-10-16 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2018-10-17 09:00 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2018-10-18 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2018-10-19 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2018-10-26 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Ambulans 2018-11-05 08:30 - 12:30 Zespół Placówek Kultury Żmigród Wrocławska 12
W Pomieszczeniu 2018-11-06 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-11-07 08:30 - 13:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Oleśnica Wojska Polskiego 67/69
W Pomieszczeniu 2018-11-08 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2018-11-08 09:30 - 12:30 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2018-11-12 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2018-11-13 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-11-14 09:00 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2018-11-16 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2018-11-19 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2018-11-20 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2018-11-23 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
Ambulans 2018-12-03 08:15 - 09:45 Gminny Ośrodek Kultury Kostomłoty Rynek 25
Ambulans 2018-12-03 11:00 - 13:00 Urząd Gminy Udanin Udanin
W Pomieszczeniu 2018-12-04 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2018-12-08 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2018-12-10 08:30 - 12:00 Hala Sportowa Bierutów Krasińskiego
W Pomieszczeniu 2018-12-11 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2018-12-14 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2018-12-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2018-12-18 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2018-12-21 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomłoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urząd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Rynek
Miejscowość: Bierutów
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 13:00 - 17:00
Miejscowość: Oława
Ulica: RYNEK


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomłoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urząd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 11:30 - 15:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 11:30 - 15:30
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 11:30 - 15:30
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wittiga 4


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 12:30 - 16:30
Miejscowość: Szewce


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomłoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urząd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 11:00 - 16:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Placówka: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 08:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Placówka: Smak i styl
Miejscowość: Nadolice Wielkie


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomłoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urząd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 11:00 - 16:00
Placówka: KRWIOBIEG
Miejscowość: Wrocław
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomłoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urząd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 13:30
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława
Ulica: Zaciszna 4


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Placówka: Psie Pole
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:30 - 16:30
Miejscowość: Szewce


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomłoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urząd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Żmigród


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 13:00
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 09:30 - 12:30
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:15 - 09:45
Miejscowość: Kostomłoty
Ulica: Rynek 25


Godz. od-do: 11:00 - 13:00
Placówka: Urząd Gminy
Miejscowość: Udanin
Ulica: Udanin


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Hala Sportowa
Miejscowość: Bierutów


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra




Najbliższa akcja wyjazdowa:

Data: 2017-11-27
Od godziny: 09:00
Do godziny: 13:00
Nazwa placówki: Wampiriada UWR
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wrocław
Pobieranie:

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.