Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Data od:
Data do:
Pobieranie w Pomieszczeniu
Pobieranie w Autobusie

Data Godz. od-do Placówka Miejscowość Ulica Numer
W Pomieszczeniu 2017-05-30 09:00 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2017-05-31 09:00 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
W Pomieszczeniu 2017-06-01 09:00 - 13:00 WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY Wrocław Komandorska 118/120
Ambulans 2017-06-06 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2017-06-08 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2017-06-08 12:00 - 16:00 Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.] Wrocław Fabryczna 10
Ambulans 2017-06-09 11:00 - 15:00 INTERMARCHE Oława Kutrowskiego 29c
W Pomieszczeniu 2017-06-10 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2017-06-10 11:00 - 15:00 Wołów Rynek
Ambulans 2017-06-11 12:00 - 16:00 Park Żórawina Żórawina Mikołaja Kopernika 15
Ambulans 2017-06-12 08:30 - 12:00 Rynek Bierutów
W Pomieszczeniu 2017-06-16 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2017-06-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2017-06-20 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2017-06-21 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
Ambulans 2017-06-30 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2017-07-04 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2017-07-06 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2017-07-07 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2017-07-10 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2017-07-11 09:00 - 13:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2017-07-17 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2017-07-18 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
W Pomieszczeniu 2017-07-21 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2017-08-01 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2017-08-11 09:00 - 12:00 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna Wołów Gen. Wł. Sikorskiego 8
Ambulans 2017-08-12 10:00 - 14:00 Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice Oławska 46
Ambulans 2017-08-14 08:30 - 12:00 Rynek Bierutów
W Pomieszczeniu 2017-08-16 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2017-08-18 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2017-08-19 08:30 - 13:30 INTERMARCHE Oleśnica mjr. Henryka Sucharskiego 17
Ambulans 2017-08-25 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2017-09-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
Ambulans 2017-09-07 09:00 - 12:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
W Pomieszczeniu 2017-09-11 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
Ambulans 2017-09-12 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2017-09-13 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2017-09-14 10:00 - 13:00 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2017-09-15 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2017-09-16 09:00 - 13:00 PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Oława Zaciszna 4
W Pomieszczeniu 2017-09-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2017-09-19 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2017-09-23 12:00 - 16:00 Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia Wrocław Wyspa Słodowa
Ambulans 2017-09-27 12:30 - 16:30 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY Szewce Strzeszowska 7
W Pomieszczeniu 2017-09-29 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2017-10-03 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2017-10-04 08:30 - 12:00 ZESPÓŁ SZKÓŁ im. T. Kościuszki Wołów Tadeusza Kościuszki 27
Ambulans 2017-10-05 11:30 - 15:30 PIJAFKA Kreślarnia PWR /T-16/ Wrocław Wittiga 4
Ambulans 2017-10-09 08:30 - 12:00 Rynek Bierutów
W Pomieszczeniu 2017-10-10 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2017-10-12 09:00 - 12:00 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja" Wrocław Łowiecka 24
W Pomieszczeniu 2017-10-14 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
W Pomieszczeniu 2017-10-16 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2017-10-17 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
W Pomieszczeniu 2017-10-19 08:30 - 12:00 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. M. Kopernika Wołów Plac Jana III Sobieskiego 2
W Pomieszczeniu 2017-10-20 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
Ambulans 2017-10-27 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
W Pomieszczeniu 2017-11-02 09:00 - 12:00 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO Strzelin Staszica 5
W Pomieszczeniu 2017-11-07 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2017-11-09 10:00 - 13:00 Hala Sportowa "Arkadia" Góra Szkolna 2
W Pomieszczeniu 2017-11-13 09:00 - 12:00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców Daszyńskiego 42
W Pomieszczeniu 2017-11-14 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2017-11-15 08:30 - 12:00 ZSZ Wołów Spacerowa 1
W Pomieszczeniu 2017-11-17 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2017-11-20 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
Ambulans 2017-11-21 09:00 - 12:00 Trzebnicki Park Wodny "Zdrój" Sp. z o.o. Trzebnica Leśna 5
Ambulans 2017-11-23 09:00 - 13:00 URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrocław Wybrzeże Słowackiego 12-14
W Pomieszczeniu 2017-11-24 08:30 - 12:30 Zespół Szkół Zawodowych Brzeg Dolny 1-go Maja 1a
W Pomieszczeniu 2017-11-29 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2017-11-30 09:00 - 13:00 Politechnika Wrocławska Wrocław wyb. Wyspiańskiego 23-25
W Pomieszczeniu 2017-12-05 08:30 - 12:00 Dom Kultury Środa Śląska Plac Wolności 58
W Pomieszczeniu 2017-12-09 09:00 - 12:00 Świetlica socjoterapeutyczna "TOP" Jelcz-Laskowice Bożka 13
Ambulans 2017-12-11 08:30 - 12:00 Rynek Bierutów
W Pomieszczeniu 2017-12-12 08:30 - 12:00 TERMY JAKUBA - Oławski Park Wodny Oława 1 Maja 33 a
W Pomieszczeniu 2017-12-14 09:00 - 14:00 Starostwo Powiatowe Strzelin Kamienna 10
W Pomieszczeniu 2017-12-15 08:30 - 12:30 Centrum Aktywności Lokalnej Milicz Waresiaka 7
W Pomieszczeniu 2017-12-18 08:30 - 12:30 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im.M.Reja Oleśnica Mikołaja Reja 10
W Pomieszczeniu 2017-12-19 09:00 - 13:00 Ochotnicza Straż Pożarna Oborniki Śląskie Kownackiego 1
Ambulans 2017-12-22 09:00 - 12:00 Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego) Twardogóra Ratuszowa 14
Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 11:00 - 15:00
Placówka:
Miejscowość: Wołów
Ulica: Rynek


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Placówka: Park Żórawina
Miejscowość: Żórawina


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Rynek
Miejscowość: Bierutów
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 10:00 - 14:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Rynek
Miejscowość: Bierutów
Ulica:


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 13:30
Placówka: INTERMARCHE
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oława
Ulica: Zaciszna 4


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 12:00 - 16:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 12:30 - 16:30
Miejscowość: Szewce


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 11:30 - 15:30
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Wittiga 4


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Rynek
Miejscowość: Bierutów
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Strzelin
Ulica: Staszica 5


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 10:00 - 13:00
Miejscowość: Góra
Ulica: Szkolna 2


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Syców


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: ZSZ
Miejscowość: Wołów


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Trzebnica
Ulica: Leśna 5


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Wrocław


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Dom Kultury
Miejscowość: Środa Śląska


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Ulica: Bożka 13


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Placówka: Rynek
Miejscowość: Bierutów
Ulica:


Godz. od-do: 08:30 - 12:00
Miejscowość: Oława


Godz. od-do: 09:00 - 14:00
Miejscowość: Strzelin


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Milicz


Godz. od-do: 08:30 - 12:30
Miejscowość: Oleśnica


Godz. od-do: 09:00 - 13:00
Miejscowość: Oborniki Śląskie


Godz. od-do: 09:00 - 12:00
Miejscowość: Twardogóra




Najbliższa akcja wyjazdowa:

Data: 2017-05-30
Od godziny: 09:00
Do godziny: 13:00
Nazwa placówki: WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY
Miejscowość: Wrocław
Ulica: Komandorska 118/120
Pobieranie:

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.