Czcionka:
Kontrast:
Dostępność
Terenowy Oddział w Głogowie
Terenowy Oddział w Legnicy
Terenowy Oddział w Lubinie
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter
Regionalne Centrum
Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
im. prof dr hab. Tadeusza Dorobisza
we Wrocławiu
Nawigacja
Start
RCKiK
Akcje wyjazdowe
Krwiodawcy
Szpitale
Szkolenia
Badania
Przetargi
Praca
Kontakt
BIP
RODO
Data od:
Data do:
Wyszukaj »
Pobieranie w Pomieszczeniu
Pobieranie w Autobusie
Wyczyść wyszukiwanie »
Data
Godz. od-do
Placówka
Miejscowość
Ulica
Numer
2024-05-11
10:00 - 14:00
Kaufland Polska
Wrocław
Długosza
74
2024-05-20
08:30 - 12:00
Centrum Aktywności Lokalnej
Milicz
Waresiaka
7
2024-06-17
08:30 - 12:00
Centrum Aktywności Lokalnej
Milicz
Waresiaka
7
2024-07-16
08:30 - 12:00
Centrum Aktywności Lokalnej
Milicz
Waresiaka
7
2024-08-19
08:30 - 12:00
Centrum Aktywności Lokalnej
Milicz
Waresiaka
7
2024-09-13
08:30 - 12:00
Centrum Aktywności Lokalnej
Milicz
Waresiaka
7
2024-10-15
08:30 - 12:00
Centrum Aktywności Lokalnej
Milicz
Waresiaka
7
2024-11-15
08:30 - 12:00
Centrum Aktywności Lokalnej
Milicz
Waresiaka
7
2024-12-13
08:30 - 12:00
Centrum Aktywności Lokalnej
Milicz
Waresiaka
7
2024-12-02
09:00 - 12:00
Centrum Usług Wspólnych
Bierutów
Kolejowa
7
2024-04-29
08:00 - 13:00
Zespół Szkół Zawodowych
Oleśnica
Wojska Polskiego
67/69
2024-09-06
08:00 - 13:00
Zespół Szkół Zawodowych
Oleśnica
Wojska Polskiego
67/69
2024-11-05
08:00 - 13:00
Zespół Szkół Zawodowych
Oleśnica
Wojska Polskiego
67/69
2024-12-03
10:00 - 13:00
Zespół Szkół Zawodowych
Złotoryja
Wojska Polskiego
50
2024-04-30
09:00 - 13:00
Business Garden
Wrocław
Legnicka
48K
2024-07-02
09:00 - 13:00
Kaufland Polska
Wrocław
Armii Krajowej
47
2024-07-22
10:00 - 14:00
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy
Kąty Wrocławskie
1 Maja
43C
2024-10-08
10:00 - 14:00
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy
Kąty Wrocławskie
1 Maja
43C
2024-04-30
09:00 - 13:00
Gminna Biblioteka Publiczna
Prusice
Żmigrodzka
43a
2024-05-14
09:00 - 12:00
Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Syców
Daszyńskiego
42
2024-09-10
09:00 - 12:00
Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Syców
Daszyńskiego
42
2024-11-20
09:00 - 12:00
Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Syców
Daszyńskiego
42
2024-05-25
09:00 - 15:00
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Kotla
Szkolna
4
2024-06-29
09:30 - 13:30
Leroy Merlin
Wrocław
Graniczna
4
2024-08-24
09:30 - 13:30
Leroy Merlin
Wrocław
Graniczna
4
2024-12-14
09:30 - 13:30
Leroy Merlin
Wrocław
Graniczna
4
2024-11-08
08:30 - 12:00
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
Twardogóra
Wrocławska
39
2024-06-25
09:00 - 13:00
Uniwersytet SWPS Wrocław
Wrocław
Ostrowskiego
30b
2024-06-26
09:00 - 13:00
Uniwersytet SWPS Wrocław
Wrocław
Ostrowskiego
30b
2024-05-08
08:30 - 12:00
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Środa Śląska
Przyszkolna
3
2024-06-07
08:30 - 12:00
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Środa Śląska
Przyszkolna
3
2024-07-09
08:30 - 12:00
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Środa Śląska
Przyszkolna
3
2024-08-14
08:30 - 12:00
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Środa Śląska
Przyszkolna
3
2024-09-04
08:30 - 12:00
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Środa Śląska
Przyszkolna
3
2024-10-16
08:30 - 12:00
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Środa Śląska
Przyszkolna
3
2024-11-06
08:30 - 12:00
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Środa Śląska
Przyszkolna
3
2024-12-18
08:30 - 12:00
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Środa Śląska
Przyszkolna
3
2024-05-13
09:00 - 12:00
Hala Sportowa
Bierutów
Krasińskiego
3
2024-05-20
09:00 - 13:00
Centrum Handlowe ASTRA
Wrocław
ul. Na Ostatnim Groszu
3
2024-08-26
09:00 - 12:00
Hala Sportowa
Bierutów
Krasińskiego
3
2024-05-21
11:30 - 14:30
ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Jana Pawła II
Rudna
Piaskowa
3
2024-05-27
08:30 - 12:00
ZS im. T. Kościuszki w Wołowie
Wołów
Kościuszki
27
2024-06-10
08:30 - 12:00
Centrum Sztuki w Oławie
Oława
11 Listopada
27
2024-08-07
08:30 - 12:00
Centrum Sztuki w Oławie
Oława
11 Listopada
27
2024-09-07
08:30 - 12:00
Centrum Sztuki w Oławie
Oława
11 Listopada
27
2024-09-09
08:30 - 12:00
ZS im. T. Kościuszki w Wołowie
Wołów
Kościuszki
27
2024-10-09
08:30 - 12:00
Centrum Sztuki w Oławie
Oława
11 Listopada
27
2024-11-12
08:30 - 12:00
Centrum Sztuki w Oławie
Oława
11 Listopada
27
2024-12-06
08:30 - 12:00
Centrum Sztuki w Oławie
Oława
11 Listopada
27
2024-05-28
08:00 - 12:30
Izba Skarbowa
Wrocław
Powstańców Śląskich
24-26
2024-12-03
08:00 - 12:30
Izba Skarbowa
Wrocław
Powstańców Śląskich
24-26
2024-06-12
09:00 - 12:00
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja"
Wrocław
Łowiecka
24
2024-06-12
09:00 - 13:00
Maco Productions Polonia Sp. z o.o.
Wrocław
Szwajcarska
22
2024-10-01
09:00 - 13:00
Maco Productions Polonia Sp. z o.o.
Wrocław
Szwajcarska
22
2024-05-31
12:00 - 16:00
Przylądek Nadziei
Wrocław
Borowska
213
2024-05-07
09:00 - 12:00
Strzeliński Ośrodek Kultury
Strzelin
Mickiewicza
2
2024-07-03
09:00 - 12:00
Strzeliński Ośrodek Kultury
Strzelin
Mickiewicza
2
2024-09-03
09:00 - 12:00
Strzeliński Ośrodek Kultury
Strzelin
Mickiewicza
2
2024-11-13
09:00 - 12:00
Strzeliński Ośrodek Kultury
Strzelin
Mickiewicza
2
2024-04-27
10:00 - 14:00
Przystań Marina - Port
Głogów
Obozowa
2
2024-07-20
09:00 - 13:00
Leroy Merlin Mirków GIGAmarket
Mirków
Kiełczowska
1e
2024-06-05
08:30 - 12:30
Zespół Szkół Zawodowych
Brzeg Dolny
1-go Maja
1a
2024-09-18
08:30 - 12:30
Zespół Szkół Zawodowych
Brzeg Dolny
1-go Maja
1a
2024-12-04
08:30 - 12:30
Zespół Szkół Zawodowych
Brzeg Dolny
1-go Maja
1a
2024-05-06
08:30 - 12:00
Oławskie Centrum Rozwoju Społecznego
Oława
3 Maja
18 i/u
2024-05-18
10:00 - 13:00
Zespół Szkolno-Przedszkolny
Serby
Ogrodowa
18
2024-06-23
10:00 - 13:00
Klasztor Franciszkanów
Złotoryja
Klasztorna
18
2024-08-05
08:30 - 12:30
HMT Heldener Metaltechnik Polska
Komorniki
Polna
17A
2024-07-06
10:00 - 14:00
INTERMARCHE
Oleśnica
mjr. Henryka Sucharskiego
17
2024-06-07
08:30 - 12:30
Komenda Wojewódzka Policji
Wrocław
pl. Muzealny
16
2024-09-13
08:30 - 12:30
Komenda Wojewódzka Policji
Wrocław
pl. Muzealny
16
2024-12-20
08:30 - 12:30
Komenda Wojewódzka Policji
Wrocław
pl. Muzealny
16
2024-04-26
08:30 - 12:00
Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego)
Twardogóra
Ratuszowa
14
2024-06-28
08:30 - 12:00
Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego)
Twardogóra
Ratuszowa
14
2024-08-30
08:30 - 12:00
Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego)
Twardogóra
Ratuszowa
14
2024-06-15
09:00 - 12:00
Świetlica socjoterapeutyczna "TOP"
Jelcz-Laskowice
Bożka
13
2024-08-17
09:00 - 12:00
Świetlica socjoterapeutyczna "TOP"
Jelcz-Laskowice
Bożka
13
2024-10-19
09:00 - 12:00
Świetlica socjoterapeutyczna "TOP"
Jelcz-Laskowice
Bożka
13
2024-12-21
09:00 - 12:00
Świetlica socjoterapeutyczna "TOP"
Jelcz-Laskowice
Bożka
13
2024-10-26
11:00 - 15:00
CH Korona
Wrocław
B. Krzywoustego
126
2024-06-17
09:00 - 13:00
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
Wrocław
Wybrzeże Słowackiego
12-14
2024-09-11
09:00 - 13:00
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
Wrocław
Wybrzeże Słowackiego
12-14
2024-11-22
09:00 - 13:00
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
Wrocław
Wybrzeże Słowackiego
12-14
2024-11-22
08:30 - 12:30
Zespół Placówek Kultury
Żmigród
Wrocławska
12
2024-05-14
09:00 - 12:30
Gminne Centrum Kultury i Sztuki
Trzebnica
Prusicka
12
2024-07-10
09:00 - 12:30
Gminne Centrum Kultury i Sztuki
Trzebnica
Prusicka
12
2024-09-11
09:00 - 12:30
Gminne Centrum Kultury i Sztuki
Trzebnica
Prusicka
12
2024-11-12
09:00 - 12:30
Gminne Centrum Kultury i Sztuki
Trzebnica
Prusicka
12
2024-12-11
09:00 - 13:00
Urząd Miasta i Gminy
Długołęka
Robotnicza
12
2024-06-10
08:00 - 12:00
Krajowy Rejestr Długów
Wrocław
Siedzikówny
12
2024-08-27
08:00 - 12:00
Krajowy Rejestr Długów
Wrocław
Siedzikówny
12
2024-11-13
08:00 - 12:00
Krajowy Rejestr Długów
Wrocław
Siedzikówny
12
2024-06-03
09:00 - 13:00
WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY
Wrocław
Komandorska
118/120
2024-06-04
09:00 - 13:00
WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY
Wrocław
Komandorska
118/120
2024-10-29
09:00 - 13:00
WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY
Wrocław
Komandorska
118/120
2024-10-30
09:00 - 13:00
WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY
Wrocław
Komandorska
118/120
2024-04-28
10:00 - 13:00
Centrum Handlowe Auchan
Legnica
Schumana
11
2024-05-17
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-05-24
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-06-14
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-06-24
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-09-23
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-10-07
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-10-28
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-11-18
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-11-29
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-12-09
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-12-10
08:00 - 13:00
Akademia Wojsk Lądowych
Wrocław
Czajkowskiego
109
2024-07-24
10:00 - 14:00
Dworzec Główny PKP
Wrocław
Piłsudskiego
105
2024-08-28
10:00 - 14:00
Dworzec Główny PKP
Wrocław
Piłsudskiego
105
2024-05-10
08:30 - 12:30
Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.]
Wrocław
Fabryczna
10
2024-08-23
08:30 - 12:30
Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.]
Wrocław
Fabryczna
10
2024-05-15
09:00 - 13:00
Ochotnicza Straż Pożarna
Oborniki Śląskie
Kownackiego
1
2024-08-21
09:00 - 13:00
Ochotnicza Straż Pożarna
Oborniki Śląskie
Kownackiego
1
2024-11-20
09:00 - 13:00
Ochotnicza Straż Pożarna
Oborniki Śląskie
Kownackiego
1
2024-10-25
08:30 - 12:00
ZSZ
Wołów
Spacerowa
1
2024-05-08
09:00 - 13:00
IMPEL
Wrocław
Słonimskiego
1
2024-06-01
10:00 - 14:00
Ochotnicza Straż Pożarna
Małkowice
Szkolna
1
2024-05-21
08:30 - 12:30
Hala Sportowa OKR ATOL
Oleśnica
Kochanowskiego 2
2024-08-20
08:30 - 12:30
Hala Sportowa OKR ATOL
Oleśnica
Kochanowskiego 2
2024-09-17
08:30 - 12:30
Hala Sportowa OKR ATOL
Oleśnica
Kochanowskiego 2
2024-10-15
08:30 - 12:30
Hala Sportowa OKR ATOL
Oleśnica
Kochanowskiego 2
2024-11-19
08:30 - 12:30
Hala Sportowa OKR ATOL
Oleśnica
Kochanowskiego 2
2024-12-17
08:30 - 12:30
Hala Sportowa OKR ATOL
Oleśnica
Kochanowskiego 2
2024-09-10
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-05-22
08:30 - 12:30
Żmigród
Rynek
2024-07-19
08:30 - 12:30
Żmigród
Rynek
2024-09-25
08:30 - 12:30
Żmigród
Rynek
2024-10-21
09:00 - 13:00
Wampiriada Politechnika Wrocławska
Wrocław
2024-10-22
09:00 - 13:00
Wampiriada Politechnika Wrocławska
Wrocław
2024-10-23
09:00 - 13:00
Wampiriada Politechnika Wrocławska
Wrocław
2024-11-04
09:00 - 13:00
AWF oddaje Krew
Wrocław
2024-11-25
09:00 - 13:00
Wampiriada UWR
Wrocław
Wrocław
2024-11-26
09:00 - 13:00
Wampiriada UWR
Wrocław
Wrocław
2024-11-27
09:00 - 13:00
Wampiriada UWR
Wrocław
Wrocław
2024-06-26
10:00 - 13:00
w trakcie ustalania
Złotoryja
2024-09-08
10:00 - 13:00
w trakcie ustalania
Złotoryja
2024-05-13
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-05-10
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-05-15
09:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Wrocław
2024-05-22
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-05-25
11:00 - 15:00
Parafia pw. NMP Różańcowej
Nadolice Wielkie
Rzeczna
2024-05-27
09:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Wrocław
2024-05-28
10:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Legnica
2024-05-29
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-06-02
10:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Legnica
2024-06-08
10:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Legnica
2024-06-11
09:00 - 13:00
w trakcie ustalania
Długołęka
2024-06-18
08:30 - 12:30
Hala Sportowa OKR ATOL
Oleśnica
Kochanowskiego 2
2024-06-19
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-06-21
09:00 - 13:00
w trakcie ustalania
Siechnice
2024-06-22
10:00 - 15:00
rezerwacja terminu
Głogów
2024-07-12
08:30 - 12:00
w trakcie ustalania
Oława
2024-07-13
11:00 - 15:00
Rynek
Wrocław
Oławska
2024-07-27
10:00 - 14:00
Psie Pole
Wrocław
Rynek
2024-08-03
10:00 - 15:00
rezerwacja terminu
Głogów
2024-08-12
09:00 - 13:00
w trakcie ustalania
Długołęka
2024-08-31
09:00 - 15:00
rezerwacja terminu
Wrocław
2024-09-08
10:00 - 15:00
rezerwacja terminu
Głogów
2024-09-14
09:00 - 13:00
w trakcie ustalania
Długołęka
2024-09-16
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-09-20
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-09-21
10:00 - 14:00
Psie Pole
Wrocław
Rynek
2024-09-22
10:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Legnica
2024-09-24
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-06-19
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-09-28
09:00 - 13:00
w trakcie ustalania
Siechnice
2024-10-01
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-10-02
09:00 - 13:00
akcja zamknięta
Wrocław
2024-10-05
10:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Legnica
2024-10-14
09:00 - 13:00
w trakcie ustalania
Długołęka
2024-10-20
10:00 - 15:00
rezerwacja terminu
Głogów
2024-11-16
10:00 - 14:00
Psie Pole
Wrocław
Rynek
2024-11-23
09:00 - 15:00
rezerwacja terminu
Głogów
2024-12-07
09:00 - 15:00
rezerwacja terminu
Głogów
2024-12-08
10:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Legnica
2024-12-15
10:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Legnica
2024-12-16
09:00 - 13:00
w trakcie ustalania
Siechnice
2024-12-18
09:00 - 13:00
rezerwacja terminu
Wrocław
2024-10-09
08:30 - 12:30
akcja zamknięta
Wrocław
2024-05-18
09:00 - 12:00
1. Bieg Krwiodawców
Wrocław
Park Szczytnicki - ul. Witelona
2024-05-12
11:00 - 15:00
Centrum Piknikowe przy osiedlu Polanka
Polkowice
Data:
2024-05-21
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Hala Sportowa OKR ATOL
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Kochanowskiego 2
Data:
2024-08-20
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Hala Sportowa OKR ATOL
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Kochanowskiego 2
Data:
2024-09-17
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Hala Sportowa OKR ATOL
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Kochanowskiego 2
Data:
2024-10-15
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Hala Sportowa OKR ATOL
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Kochanowskiego 2
Data:
2024-11-19
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Hala Sportowa OKR ATOL
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Kochanowskiego 2
Data:
2024-12-17
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Hala Sportowa OKR ATOL
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Kochanowskiego 2
Data:
2024-09-10
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-05-22
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość:
Żmigród
Ulica:
Rynek
Data:
2024-07-19
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość:
Żmigród
Ulica:
Rynek
Data:
2024-09-25
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Miejscowość:
Żmigród
Ulica:
Rynek
Data:
2024-10-21
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Wampiriada Politechnika Wrocławska
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-10-22
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Wampiriada Politechnika Wrocławska
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-10-23
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Wampiriada Politechnika Wrocławska
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-11-04
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
AWF oddaje Krew
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-11-25
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Wampiriada UWR
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Wrocław
Data:
2024-11-26
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Wampiriada UWR
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Wrocław
Data:
2024-11-27
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Wampiriada UWR
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Wrocław
Data:
2024-06-26
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Złotoryja
Ulica:
Data:
2024-09-08
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Złotoryja
Ulica:
Data:
2024-05-13
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-05-10
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-05-15
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-05-22
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-05-25
Godz. od-do:
11:00 - 15:00
Placówka:
Parafia pw. NMP Różańcowej
Miejscowość:
Nadolice Wielkie
Ulica:
Rzeczna
Data:
2024-05-27
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-05-28
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Legnica
Ulica:
Data:
2024-05-29
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-06-02
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Legnica
Ulica:
Data:
2024-06-08
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Legnica
Ulica:
Data:
2024-06-11
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Długołęka
Ulica:
Data:
2024-06-18
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Hala Sportowa OKR ATOL
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Kochanowskiego 2
Data:
2024-06-19
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-06-21
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Siechnice
Ulica:
Data:
2024-06-22
Godz. od-do:
10:00 - 15:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Głogów
Ulica:
Data:
2024-07-12
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Oława
Ulica:
Data:
2024-07-13
Godz. od-do:
11:00 - 15:00
Placówka:
Rynek
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Oławska
Data:
2024-07-27
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Psie Pole
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Rynek
Data:
2024-08-03
Godz. od-do:
10:00 - 15:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Głogów
Ulica:
Data:
2024-08-12
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Długołęka
Ulica:
Data:
2024-08-31
Godz. od-do:
09:00 - 15:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-09-08
Godz. od-do:
10:00 - 15:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Głogów
Ulica:
Data:
2024-09-14
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Długołęka
Ulica:
Data:
2024-09-16
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-09-20
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-09-21
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Psie Pole
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Rynek
Data:
2024-09-22
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Legnica
Ulica:
Data:
2024-09-24
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-06-19
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-09-28
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Siechnice
Ulica:
Data:
2024-10-01
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-10-02
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-10-05
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Legnica
Ulica:
Data:
2024-10-14
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Długołęka
Ulica:
Data:
2024-10-20
Godz. od-do:
10:00 - 15:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Głogów
Ulica:
Data:
2024-11-16
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Psie Pole
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Rynek
Data:
2024-11-23
Godz. od-do:
09:00 - 15:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Głogów
Ulica:
Data:
2024-12-07
Godz. od-do:
09:00 - 15:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Głogów
Ulica:
Data:
2024-12-08
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Legnica
Ulica:
Data:
2024-12-15
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Legnica
Ulica:
Data:
2024-12-16
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
w trakcie ustalania
Miejscowość:
Siechnice
Ulica:
Data:
2024-12-18
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
rezerwacja terminu
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-10-09
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
akcja zamknięta
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Data:
2024-05-18
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
1. Bieg Krwiodawców
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Park Szczytnicki - ul. Witelona
Data:
2024-05-12
Godz. od-do:
11:00 - 15:00
Placówka:
Centrum Piknikowe przy osiedlu Polanka
Miejscowość:
Polkowice
Ulica:
Data:
2024-05-15
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Ochotnicza Straż Pożarna
Miejscowość:
Oborniki Śląskie
Ulica:
Kownackiego 1
Data:
2024-08-21
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Ochotnicza Straż Pożarna
Miejscowość:
Oborniki Śląskie
Ulica:
Kownackiego 1
Data:
2024-11-20
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Ochotnicza Straż Pożarna
Miejscowość:
Oborniki Śląskie
Ulica:
Kownackiego 1
Data:
2024-10-25
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
ZSZ
Miejscowość:
Wołów
Ulica:
Spacerowa 1
Data:
2024-05-08
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
IMPEL
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Słonimskiego 1
Data:
2024-06-01
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Ochotnicza Straż Pożarna
Miejscowość:
Małkowice
Ulica:
Szkolna 1
Data:
2024-05-10
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.]
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Fabryczna 10
Data:
2024-08-23
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Wrocławski Park Przemysłowy [Dozamel Sp. z o.o.]
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Fabryczna 10
Data:
2024-07-24
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Dworzec Główny PKP
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Piłsudskiego 105
Data:
2024-08-28
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Dworzec Główny PKP
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Piłsudskiego 105
Data:
2024-05-17
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-05-24
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-06-14
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-06-24
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-09-23
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-10-07
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-10-28
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-11-18
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-11-29
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-12-09
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-12-10
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Akademia Wojsk Lądowych
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Czajkowskiego 109
Data:
2024-04-28
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
Centrum Handlowe Auchan
Miejscowość:
Legnica
Ulica:
Schumana 11
Data:
2024-06-03
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Komandorska 118/120
Data:
2024-06-04
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Komandorska 118/120
Data:
2024-10-29
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Komandorska 118/120
Data:
2024-10-30
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
WAMPIRIADA - UNIWERSYTET EKONOMICZNY
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Komandorska 118/120
Data:
2024-11-22
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Zespół Placówek Kultury
Miejscowość:
Żmigród
Ulica:
Wrocławska 12
Data:
2024-05-14
Godz. od-do:
09:00 - 12:30
Placówka:
Gminne Centrum Kultury i Sztuki
Miejscowość:
Trzebnica
Ulica:
Prusicka 12
Data:
2024-07-10
Godz. od-do:
09:00 - 12:30
Placówka:
Gminne Centrum Kultury i Sztuki
Miejscowość:
Trzebnica
Ulica:
Prusicka 12
Data:
2024-09-11
Godz. od-do:
09:00 - 12:30
Placówka:
Gminne Centrum Kultury i Sztuki
Miejscowość:
Trzebnica
Ulica:
Prusicka 12
Data:
2024-11-12
Godz. od-do:
09:00 - 12:30
Placówka:
Gminne Centrum Kultury i Sztuki
Miejscowość:
Trzebnica
Ulica:
Prusicka 12
Data:
2024-12-11
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Urząd Miasta i Gminy
Miejscowość:
Długołęka
Ulica:
Robotnicza 12
Data:
2024-06-10
Godz. od-do:
08:00 - 12:00
Placówka:
Krajowy Rejestr Długów
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Siedzikówny 12
Data:
2024-08-27
Godz. od-do:
08:00 - 12:00
Placówka:
Krajowy Rejestr Długów
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Siedzikówny 12
Data:
2024-11-13
Godz. od-do:
08:00 - 12:00
Placówka:
Krajowy Rejestr Długów
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Siedzikówny 12
Data:
2024-06-17
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Wybrzeże Słowackiego 12-14
Data:
2024-09-11
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Wybrzeże Słowackiego 12-14
Data:
2024-11-22
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Wybrzeże Słowackiego 12-14
Data:
2024-10-26
Godz. od-do:
11:00 - 15:00
Placówka:
CH Korona
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
B. Krzywoustego 126
Data:
2024-06-15
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Świetlica socjoterapeutyczna "TOP"
Miejscowość:
Jelcz-Laskowice
Ulica:
Bożka 13
Data:
2024-08-17
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Świetlica socjoterapeutyczna "TOP"
Miejscowość:
Jelcz-Laskowice
Ulica:
Bożka 13
Data:
2024-10-19
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Świetlica socjoterapeutyczna "TOP"
Miejscowość:
Jelcz-Laskowice
Ulica:
Bożka 13
Data:
2024-12-21
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Świetlica socjoterapeutyczna "TOP"
Miejscowość:
Jelcz-Laskowice
Ulica:
Bożka 13
Data:
2024-04-26
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego)
Miejscowość:
Twardogóra
Ulica:
Ratuszowa 14
Data:
2024-06-28
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego)
Miejscowość:
Twardogóra
Ulica:
Ratuszowa 14
Data:
2024-08-30
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Urząd Miasta i Gminy (Od strony Domu Handlowego)
Miejscowość:
Twardogóra
Ulica:
Ratuszowa 14
Data:
2024-06-07
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Komenda Wojewódzka Policji
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
pl. Muzealny 16
Data:
2024-09-13
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Komenda Wojewódzka Policji
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
pl. Muzealny 16
Data:
2024-12-20
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Komenda Wojewódzka Policji
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
pl. Muzealny 16
Data:
2024-07-06
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
INTERMARCHE
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
mjr. Henryka Sucharskiego 17
Data:
2024-08-05
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
HMT Heldener Metaltechnik Polska
Miejscowość:
Komorniki
Ulica:
Polna 17A
Data:
2024-05-18
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
Zespół Szkolno-Przedszkolny
Miejscowość:
Serby
Ulica:
Ogrodowa 18
Data:
2024-06-23
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
Klasztor Franciszkanów
Miejscowość:
Złotoryja
Ulica:
Klasztorna 18
Data:
2024-05-06
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Oławskie Centrum Rozwoju Społecznego
Miejscowość:
Oława
Ulica:
3 Maja 18 i/u
Data:
2024-06-05
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Zespół Szkół Zawodowych
Miejscowość:
Brzeg Dolny
Ulica:
1-go Maja 1a
Data:
2024-09-18
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Zespół Szkół Zawodowych
Miejscowość:
Brzeg Dolny
Ulica:
1-go Maja 1a
Data:
2024-12-04
Godz. od-do:
08:30 - 12:30
Placówka:
Zespół Szkół Zawodowych
Miejscowość:
Brzeg Dolny
Ulica:
1-go Maja 1a
Data:
2024-07-20
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Leroy Merlin Mirków GIGAmarket
Miejscowość:
Mirków
Ulica:
Kiełczowska 1e
Data:
2024-05-07
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Strzeliński Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Strzelin
Ulica:
Mickiewicza 2
Data:
2024-07-03
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Strzeliński Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Strzelin
Ulica:
Mickiewicza 2
Data:
2024-09-03
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Strzeliński Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Strzelin
Ulica:
Mickiewicza 2
Data:
2024-11-13
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Strzeliński Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Strzelin
Ulica:
Mickiewicza 2
Data:
2024-04-27
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Przystań Marina - Port
Miejscowość:
Głogów
Ulica:
Obozowa 2
Data:
2024-05-31
Godz. od-do:
12:00 - 16:00
Placówka:
Przylądek Nadziei
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Borowska 213
Data:
2024-06-12
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Maco Productions Polonia Sp. z o.o.
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Szwajcarska 22
Data:
2024-10-01
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Maco Productions Polonia Sp. z o.o.
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Szwajcarska 22
Data:
2024-06-12
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich "Kogeneracja"
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Łowiecka 24
Data:
2024-05-28
Godz. od-do:
08:00 - 12:30
Placówka:
Izba Skarbowa
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Powstańców Śląskich 24-26
Data:
2024-12-03
Godz. od-do:
08:00 - 12:30
Placówka:
Izba Skarbowa
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Powstańców Śląskich 24-26
Data:
2024-05-27
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
ZS im. T. Kościuszki w Wołowie
Miejscowość:
Wołów
Ulica:
Kościuszki 27
Data:
2024-06-10
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Sztuki w Oławie
Miejscowość:
Oława
Ulica:
11 Listopada 27
Data:
2024-08-07
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Sztuki w Oławie
Miejscowość:
Oława
Ulica:
11 Listopada 27
Data:
2024-09-07
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Sztuki w Oławie
Miejscowość:
Oława
Ulica:
11 Listopada 27
Data:
2024-09-09
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
ZS im. T. Kościuszki w Wołowie
Miejscowość:
Wołów
Ulica:
Kościuszki 27
Data:
2024-10-09
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Sztuki w Oławie
Miejscowość:
Oława
Ulica:
11 Listopada 27
Data:
2024-11-12
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Sztuki w Oławie
Miejscowość:
Oława
Ulica:
11 Listopada 27
Data:
2024-12-06
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Sztuki w Oławie
Miejscowość:
Oława
Ulica:
11 Listopada 27
Data:
2024-05-08
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Miejscowość:
Środa Śląska
Ulica:
Przyszkolna 3
Data:
2024-06-07
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Miejscowość:
Środa Śląska
Ulica:
Przyszkolna 3
Data:
2024-07-09
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Miejscowość:
Środa Śląska
Ulica:
Przyszkolna 3
Data:
2024-08-14
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Miejscowość:
Środa Śląska
Ulica:
Przyszkolna 3
Data:
2024-09-04
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Miejscowość:
Środa Śląska
Ulica:
Przyszkolna 3
Data:
2024-10-16
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Miejscowość:
Środa Śląska
Ulica:
Przyszkolna 3
Data:
2024-11-06
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Miejscowość:
Środa Śląska
Ulica:
Przyszkolna 3
Data:
2024-12-18
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej
Miejscowość:
Środa Śląska
Ulica:
Przyszkolna 3
Data:
2024-05-13
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Hala Sportowa
Miejscowość:
Bierutów
Ulica:
Krasińskiego 3
Data:
2024-05-20
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Centrum Handlowe ASTRA
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
ul. Na Ostatnim Groszu 3
Data:
2024-08-26
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Hala Sportowa
Miejscowość:
Bierutów
Ulica:
Krasińskiego 3
Data:
2024-05-21
Godz. od-do:
11:30 - 14:30
Placówka:
ZESPÓŁ SZKÓŁ im. Jana Pawła II
Miejscowość:
Rudna
Ulica:
Piaskowa 3
Data:
2024-06-25
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Uniwersytet SWPS Wrocław
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Ostrowskiego 30b
Data:
2024-06-26
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Uniwersytet SWPS Wrocław
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Ostrowskiego 30b
Data:
2024-11-08
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
Miejscowość:
Twardogóra
Ulica:
Wrocławska 39
Data:
2024-05-25
Godz. od-do:
09:00 - 15:00
Placówka:
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Miejscowość:
Kotla
Ulica:
Szkolna 4
Data:
2024-06-29
Godz. od-do:
09:30 - 13:30
Placówka:
Leroy Merlin
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Graniczna 4
Data:
2024-08-24
Godz. od-do:
09:30 - 13:30
Placówka:
Leroy Merlin
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Graniczna 4
Data:
2024-12-14
Godz. od-do:
09:30 - 13:30
Placówka:
Leroy Merlin
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Graniczna 4
Data:
2024-05-14
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Miejscowość:
Syców
Ulica:
Daszyńskiego 42
Data:
2024-09-10
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Miejscowość:
Syców
Ulica:
Daszyńskiego 42
Data:
2024-11-20
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Miejscowość:
Syców
Ulica:
Daszyńskiego 42
Data:
2024-04-30
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Gminna Biblioteka Publiczna
Miejscowość:
Prusice
Ulica:
Żmigrodzka 43a
Data:
2024-07-22
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy
Miejscowość:
Kąty Wrocławskie
Ulica:
1 Maja 43C
Data:
2024-10-08
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy
Miejscowość:
Kąty Wrocławskie
Ulica:
1 Maja 43C
Data:
2024-07-02
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Kaufland Polska
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Armii Krajowej 47
Data:
2024-04-30
Godz. od-do:
09:00 - 13:00
Placówka:
Business Garden
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Legnicka 48K
Data:
2024-12-03
Godz. od-do:
10:00 - 13:00
Placówka:
Zespół Szkół Zawodowych
Miejscowość:
Złotoryja
Ulica:
Wojska Polskiego 50
Data:
2024-04-29
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Zespół Szkół Zawodowych
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Wojska Polskiego 67/69
Data:
2024-09-06
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Zespół Szkół Zawodowych
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Wojska Polskiego 67/69
Data:
2024-11-05
Godz. od-do:
08:00 - 13:00
Placówka:
Zespół Szkół Zawodowych
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Wojska Polskiego 67/69
Data:
2024-05-20
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Aktywności Lokalnej
Miejscowość:
Milicz
Ulica:
Waresiaka 7
Data:
2024-06-17
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Aktywności Lokalnej
Miejscowość:
Milicz
Ulica:
Waresiaka 7
Data:
2024-07-16
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Aktywności Lokalnej
Miejscowość:
Milicz
Ulica:
Waresiaka 7
Data:
2024-08-19
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Aktywności Lokalnej
Miejscowość:
Milicz
Ulica:
Waresiaka 7
Data:
2024-09-13
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Aktywności Lokalnej
Miejscowość:
Milicz
Ulica:
Waresiaka 7
Data:
2024-10-15
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Aktywności Lokalnej
Miejscowość:
Milicz
Ulica:
Waresiaka 7
Data:
2024-11-15
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Aktywności Lokalnej
Miejscowość:
Milicz
Ulica:
Waresiaka 7
Data:
2024-12-13
Godz. od-do:
08:30 - 12:00
Placówka:
Centrum Aktywności Lokalnej
Miejscowość:
Milicz
Ulica:
Waresiaka 7
Data:
2024-12-02
Godz. od-do:
09:00 - 12:00
Placówka:
Centrum Usług Wspólnych
Miejscowość:
Bierutów
Ulica:
Kolejowa 7
Data:
2024-05-11
Godz. od-do:
10:00 - 14:00
Placówka:
Kaufland Polska
Miejscowość:
Wrocław
Ulica:
Długosza 74
Najbliższa akcja wyjazdowa:
Data:
2024-05-21
Od godziny:
08:30
Do godziny:
12:30
Nazwa placówki:
Hala Sportowa OKR ATOL
Miejscowość:
Oleśnica
Ulica:
Kochanowskiego 2
Pobieranie:
Współpraca »
Ambasador »
Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026" finansowany przez Ministra Zdrowia.